NEDEN LOBEN?

Loben Tedarik binlerce ürünü dakikalar içinde, gece gündüz, dilediğiniz yere getiren yerel işletmelerin can dostu olmayı hedefleyen yeni nesil bir tedarik sistemi mimarıdır!

hayattaki en değerli şeyin zaman olduğuna inanarak çıktığımız bu yola zamanın kıymetini ve değerini bilen vizyon sahibi firmalarla çalışıyoruz.

Sanayi kesimindeki müşterilerimizin tedarik etmek istediği ürünleri istediği zamanda normal fiyatında veya daha indirimli bir şekilde alması için çözüm sunuyoruz.

Loben Tedarik 2020 yılındaki COVİD 19 krizinde doğan global düzenin kırılma anını iyi değerlendiren bir kuruluştur.

Bir insanın odaklanma süresi olan 20 dakika her farklı işe doğru eğrildiğimizde ilk kayıp süremizdir. Bu ne anlama geliyor açıklayalım. İşine odaklanmış bir ustanın kısa süreliğine bile olsa kendi çalışma alanını terk edip başka bir işe ve/veya uğraşa vakit ayırması durumunda işinden gittiği süre haricinde 20 dakika ilk işi 20 dakika gelip başlama süresi olarak 40 dakika net bir zaman kaybıdır! Her gün 40 dakikasını odaklanmak için israf eden bir insan ayrıldığı süre haricinde ay sonunda 1200 dakika boyunca sadece odaklanma süresi harcamış olur.

Bizim çalıştığımız firmalar ise vaktinin kıymetini bilen Loben tedarik' in fiyat politikasını ve amacını öğrenmiş gelişime ve değişime açık firmalardır.

Whatsapp Siparis Hattı